Naturewell, тому що це природно почуватись добре

 

Здоровий спосіб життя
Починається тут
Практичний веганський спосіб життя
НА ХОДУ

Чим ми відрізняємось

Експерти в галузі охорони здоров’я

Якщо ви дотримуєтеся певного плану здоров’я, будь то для контролю ваги чи спортивної підготовки, команда Naturewell може порекомендувати найкращі смузі та соки для ваших дієтичних потреб.

Краще для довкілля

Їжа місцевого виробництва корисна не лише для вашого здоров’я, але й для навколишнього середовища. З меншою кількістю необхідних консервантів і меншим викидом вуглецю під час транспортування їжі, рослини та дика природа можуть процвітати.

Веган з легкістю

Одна з головних причин такої популярності веганських сокових магазинів полягає в тому, що вони дуже зручні. Подумайте про фрукти та овочі, які вам потрібно купувати та нарізати щодня, щоб отримати потрібний рівень поживних речовин — вас легко виправдають, якщо ви пропустите щоденний сік.

Чому Naturewell?

Переваги

Здоров'я жінки

Кілька звітів про здоров’я, опублікованих у всьому світі, свідчать про те, що такі продукти, як капуста, брокколі та цвітна капуста, корисні в боротьбі з раком молочної залози. Вони атакують вільні радикали і таким чином запобігають раку. Смузі, виготовлені з цих інгредієнтів, справді допомагають запобігти розвитку раку.

Травлення

Зелені смузі, які містять багато зелених листових овочів, додають необхідні вітаміни та мінерали до сніданку та допомагають травленню. Клітковина, що міститься в цих напоях, збільшує користь смачного сніданку, особливо влітку.

Втома

Якщо ви загалом здорові й шукаєте фруктові соки просто для того, щоб отримати більше енергії, тоді наш асортимент професійно змішаних соків дасть вам справжню зарядку.

Втрата ваги

Смузі може допомогти вам скинути зайву вагу, не пропускаючи прийомів їжі. Фрукти та ягоди, які використовуються для приготування цих напоїв, стануть чудовими супутниками для збереження здоров’я та прохолоди спекотним літнім ранком. Ферменти, присутні в деяких фруктах, допомагають розчиняти жирові відкладення та очищати кровоносну систему.

Стрес

Органічні фрукти та овочі чудово борються зі стресом. Смузі зі свіжих інгредієнтів знімають стрес і допомагають залишатися щасливішими та здоровішими.

Гормональний баланс

Гормональний баланс
Гормони відіграють важливу роль у регуляції наших повсякденних функцій. Однак будь-який дисбаланс на відповідних рівнях може призвести до серйозних наслідків. Крім того, гормональний дисбаланс може викликати ряд загроз для здоров’я. Тому, щоб ваші гормони працювали нормально, все, що вам потрібно, це освіжаючий смузі на ваш вибір. Саме це наповнить вас прохолодою та спокоєм цього літа.

“The smoothies taste great, the quality is unsurpassed and the ease of doing this cleanse is second to none. I always feel amazing and energized, my skin glows, and above all I feel nourished from the inside out. Naturewell is hands down the best.”

Monique Hale

Наші партнери

Як отримати доставку

7 + 3 =

Phone

Silverlake:(323)664-5894

Downtown:(213)866-1234

 

Location

Silverlake:3824 Sunset Blvd, Los Angeles, CA 90026

Downtown: Downtown 541 S Spring St, Los Angeles, CA 90013

 

Skip to content